ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز برقی تفال
سیگار برگ
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
آموزشگاه آشپزی
دوره های آموزش شیرینی پزی
آموزش کافی شاپ
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
رايان پرسيس
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۱:۰۱:۵۳

نرم افزار حضور و غياب راديكال موجب مي شود كه نظارت و مديريت پرسنل به نحو احسنت اجرا شده و از كم كاري هاي احتمالي كاسته شود . بعلاوه اين اطمينان براي پرسنل حاصل مي شود كه به هيچ عنوان حقي از آنها ضايع نشده و كليه حسابرسي ها طبق قانون و مقررات و ساعات ثبت شده در سيستم صورت مي گيرد.

با اتوماسيون كردن حضور و غياب در يك سازمان، كليه عمليات مربوط به ورود و خروج كاركنان شامل مرخصيها، مأموريتها، اضافه‌كاري، شيفتها، تقويم‌كاري و كاركرد پرسنل ثبت شده و قابل بازيابي است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۵۹:۲۵

نرم افزار انبارداري راديكال، براي كنترل و مديريت ورود و خروج كالاي يك شركت يا سازمان مي باشد. توجه به كنترل اطلاعات ورود و خروج كالاها و داشتن اطلاعات بروز و صحيح از موقعيت مكاني و تعداد كالا ها در انبار يكي از مهمترين دغدغه هاي يك شركت مي باشد.

مديريت موجودي كالا در انبار هاي يك سازمان كه هميشه بخش عظيمي از سرمايه را به خود اختصاص مي دهد كمك بسزايي در كاهش هزينه ها و سود آوري سازمان خواهد كرد.

مديريت دائمي بر روي كالاهاي موجود در انبار ها باعث افزايش سرعت ارائه خدمات به مشتريان مي گردد و مشكلات موجود در سيستم هاي دستي و سنتي را از بين مي برد.

علاوه بر ثبت كالا هاي ورودي و خروجي‌،مي توانيد سريالهاي هر كالا را كنترل و مديريت نمائيد ، نرم افزار انبارداري راديكال امكاناتي را به‌وجود مي‌آورد كه سازما‌ن‌ها بتوانند به اطلاعات موجودي كالا در انبارها به‌صورت يكپارچه و صحيح دسترسي داشته باشند.

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۵۷:۰۰

نرم افزار چاپ چك راديكال ، براي مديريت چك هاي پرداختي و چاپ بر روي انواع دسته چك هاي بانكي توليد شده است. اين نرم افزار چك هاي هاي شما را با ظاهري زيبا چاپ گرفته و باعث جلوگيري از جعل چك مي شود و امنيت چك هاي صادر شده را بالا مي برد و از بسياري سوء استفاده ها در زمينه صدور چك جلوگيري مي نمايد.

يكي از برجسته ترين امكانات نرم افزار چاپ چك راديكال امكان طراحي قالب چاپي هر دسته چك در محيطي گرافيكي و ساده مي باشد . بطوريكه كاربر مي تواند به سادگي آيتم هاي چك را در محل هاي مربوطه قرار داده و قالب مورد نظر خود را طراحي نمايد . همچنين براي سهولت كار امكان وارد نمودن تصوير برگ چك ( تصوير اسكن شده ) به محيط طراحي نيز در نظر گرفته شده است تا كاربر براحتي آيتم هاي چك را بر روي تصوير در جاهاي خود قرار دهد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۵۵:۲۰

نرم افزار مديريت پرسنل ، با كاربري ساده و بسيار آسان براي ثبت اطلاعات پرسنل ، دريافتي و پرداختي ها و ... مي باشد. نرم افزار مديريت پرسنل راديكال با هدف جمع‌آوري اطلاعات جامع و كامل پرسنل سازمان و انجام كليه امور مربوط به آنها در انواع سازمان هاي دولتي و خصوصي ، شركتها، موسسات، كارخانجات، كارگاههــا، فروشگاهها، هتلها، رستورانها، بيمارستانها، شركتهاي خدماتي و به ويژه شركتهاي پيمانكاري طراحي شده است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۵۳:۲۵

نرم افزار مديريت فروش كافي شاپ راديكال يك برنامه مناسب براي مديريت كافي شاپ ها مي باشد كه داراي رابط كاربري ساده و زيبا مي باشد. توسط اين برنامه براحتي كالاها ( نوشيدني ها، غذاها و ... ) را دسته بندي و وارد نمائيد. عمليات صدور فاكتور در اين نرم افزار به سادگي انجام مي پذيرد و مديران كافه به راحتي مي توانند گزارشات متنوع از ليست فاكتورهاي فروش خود تهيه نمايند.

ازمزاياي استفاده ازاين نرم افزارنسبت به سايرنرم افزارها ميتوان به قيمت مناسب، سهولت استفاده توسط كاربران وسرعت بالا در صدور فاكتور ذكر كرد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۵۰:۵۹

با توسعه روز افزون تكنولوژي ، سرمايه گذاري روي ماشين آلات بيشتر شده است، از طرفي هزينه اي كه صرف خريد ماشين آلات مي شود، بسيار بالا است. از اينرو لزوم نگهداري ماشين آلات و بالا بردن كارايي و بهره وري آنها امري اجتناب ناپذير است.

لذا داشتن يك نرم افزار مناسب كه علاوه بر ثبت و نگهداري كليه اطلاعات ماشين آلات و تجهيزات، قابليت نمايش هشدارهاي مربوط به آنها را نيز داشته باشد، بسيار ضروري است.

سيستم نگهداري و تعميرات ماشين آلات رايان پرسيس با توجه به استاندارد هاي تعريف شده براي ماشين آلات و داشتن اطلاعات روزانه كاركرد آنها، قادر است در هر لحظه ليست آخرين سرويس هاي انجام شده و همچنين ماشين آلاتي كه زمان كاركرد آنها به زمان استاندارد تعريف شده (زمان سرويس ماشين آلات) نزديك مي شود را در اختيار كاربر قرار دهد.

استفاده از نرم افزار نگهداري و تعميرات ماشين آلات رايان پرسيس ،باعث افزايش عمر مفيد ماشين‌آلات مي شود .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۴۸:۴۹

با توجه به گسترده بودن و وسيع بودن حجم خدمات قابل ارائه و شرايط متفاوت ارائه اين خدمات در مراكز سالمندان شركت رايان پرسيس راهكاري جامع و ارزشمند در راستاي مديريت و كنترل امور اداري و حسابداري اين مراكز به دو صورت تك كابره و تحت شبكه ارائه داده است كه از جمله مزايا و امكانات آن مي توان به موارد زير اشاره كرد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۴۷:۰۸

سيستم مديريت مراكز پزشكي راديكال ، راهكار جامع و ارزشمند در راستاي مديريت و كنترل امور اداري و حسابداري مراكز پزشكي اعم از مطب ، كلينيك ، درمانگاه ، مراكز پزشكي ، دندانپزشكي ، پذيرش بيمارستان و … قابل استفاده به دو صورت تك كابره و تحت شبكه ميباشد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۴۵:۱۶

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۴۳:۴۹

امروزه پيشرفت علمي پرسنل سازمانها بعنوان يك سياست كارآمد در رشد و ارتقاء سازمانها مطرح است. دنياي امروز كه در آن قدرت اصلي سازمانها و ارگانهاي بزرگ به واسطه داشتن اطلاعات پيشرفته رقم مي خورد، مديران كارآمد را بدين سو سوق مي‌دهد كه منابع انساني خود را همواره از لحاظ علمي در سطح مطلوبي نگه دارند. بدينسان داشتن يك سيستم آموزش كارآمد و مديريت صحيح و حرفه‌اي مي‌تواند به عنوان گام مهمي براي رسيدن به اين هدف تلقي گردد. در اين راستا شركت داده پردازي رايان پرسيس نرم افزار مديريت دوره هاي آموزشي پرسنل راديكال را طراحي و ارائه كرده است. در اين نرم افزار ثبت اطلاعات پرسنل ، تعريف انواع دوره ، دوره هاي متفاوت با مدت زمان متغيير و اختصاص پرسنل به دوره‌هاي تعريف شده و در نهايت ثبت ارزشيابي از پرسنل براي دوره هاي گذرانده شده در نظر گرفته شده است .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]
تاریخ امروز
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ