ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز برقی تفال
سیگار برگ
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
آموزشگاه آشپزی
دوره های آموزش شیرینی پزی
آموزش کافی شاپ
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
رايان پرسيس
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۴۳:۴۹

امروزه پيشرفت علمي پرسنل سازمانها بعنوان يك سياست كارآمد در رشد و ارتقاء سازمانها مطرح است. دنياي امروز كه در آن قدرت اصلي سازمانها و ارگانهاي بزرگ به واسطه داشتن اطلاعات پيشرفته رقم مي خورد، مديران كارآمد را بدين سو سوق مي‌دهد كه منابع انساني خود را همواره از لحاظ علمي در سطح مطلوبي نگه دارند. بدينسان داشتن يك سيستم آموزش كارآمد و مديريت صحيح و حرفه‌اي مي‌تواند به عنوان گام مهمي براي رسيدن به اين هدف تلقي گردد. در اين راستا شركت داده پردازي رايان پرسيس نرم افزار مديريت دوره هاي آموزشي پرسنل راديكال را طراحي و ارائه كرده است. در اين نرم افزار ثبت اطلاعات پرسنل ، تعريف انواع دوره ، دوره هاي متفاوت با مدت زمان متغيير و اختصاص پرسنل به دوره‌هاي تعريف شده و در نهايت ثبت ارزشيابي از پرسنل براي دوره هاي گذرانده شده در نظر گرفته شده است .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۳۷:۱۴

محاسبه حقوق و دستمزد و مزاياي كاركنان در شركت ها و سازمان ها يكي از مهمترين فعاليت هايي است كه به دقت محاسبات نيازمند بوده و به طور مستمر مديران را درگير خود كرده است. نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد كاركنان راديكال براي از بين بردن خطا هاي محاسباتي مديران طراحي شده است. با استفاده از نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد كاركنان راديكال مي توانيد اطلاعات جامعي از مشخصات و سوابق هر يك از كاركنان را داشته باشيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۳۵:۲۱

هر موسسه و سازمان نيازمنديهاي خاص خود را در زمينه خدمات پيام كوتاه دارد، امروزه سرويس خدمات پيام كوتاه يكي از مهمترين ابزارهاي ارتباطي است كه ارتباطي مستقيم و موثر با مخاطبين، مشتريان، اعضاء و ... را براحتي و با هزينه هاي مقرون بصرفه براي همگان امكان پذير مي نمايد . شركت داده پردازي رايان پرسيس براي برطرف كردن اين نياز ها راهكارهاي ويژه اي براي هريك بصورت مجزا دارد و سرويس خدمات پيام كوتاه را بر مبناي نياز هاي مشتريان ارائه كرده است .

با استفاده از سامانه پيام كوتاه راديكال ، شما مي‌توانيد به صورت انبوه اقدام به ارسال پيام كوتاه نماييد، به اين معني كه پيام شما مي‌تواند گيرندگان زيادي داشته باشد و در عرض چند دقيقه صدها پيام كوتاه ارسال نمائيد. براي ارسال پيام كوتاه با وجود اين سامانه نيازي به هيچ نرم‌‌افزار و سخت‌افزار ديگري نداريد. فقط بايد هنگام استفاده از سرويس ، به اينترنت متصل باشيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۳۳:۰۳

سهم، قطعه اي از سرمايه يك شركت است. هر سهم، نشان دهنده يا نماينده كوچكترين واحد مالكيتي، در يك شركت يا كارخانه است. دارنده هر سهم يا سهام دار، به همان نسبتي كه سهام در اختيار دارد، در مالكيت شركت يا بنگاه توليدي شريك است. يكي از مهمترين مشكلات مربوط به شركتهاي سهامي، كنترل، بررسي و چگونگي وضعيت سهام اعضاء و مديريت سبد سهام و بروز نگهداري اطلاعات و روند بازدهي مي باشد كه با انتخاب يك نرم افزار مناسب مي توان اين مشكلات را به راحتي از پيش رو برداشت.

نرم افزار مديريت سهام راديكال به سازمان شما امكان مي‌دهد هر لحظه از وضعيت سهام تك تك سهامداران آگاه شده و محاسبات مربوط به سود هر سهم را با سرعت و دقت بيشتري انجام دهيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۳۱:۱۳

مديريت يك شركت نرم افزاري بدون اطلاعات دقيق و به روز امكان‌پذير نيست ، نرم افزار "مديريت مشتري و فروش راديكال" بهره‌وري و كارايي سازمان را افزايش مي‌دهد.

با استفاده از اين سيستم شما مي توانيد اطلاعات و سوابق مشتريانتان را ثبت و نگهداري نمائيد و در كوتاه ترين زمان ممكن ، مي توانيد فعاليت هاي فروش و پاسخ گويي به مشتريان را سامان دهي نمائيد. همچنين همواره اطلاعات به روز ، دقيق و صحيحي از حساب ها و مدت زمان پشتيباني مشتريان خواهيد داشت.

نرم افزار "مديريت مشتري و فروش راديكال" بصورت اختصاصي براي شركت هاي نرم افزاري توليد شده است و هدف اين نرم افزار ثبت اطلاعات مشتري و حالات مختلف فروش كه شامل فروش نقدي - فروش پستي(دريافت وجه در زمان توزيع) و فروش اعتباري مي باشد كه در هر لحظه مي توانيد وضعيت يك مشتري را از لحاظ اطلاعات مالي و سفارشات جديد و همچنين مدت زمان پشتيباني را بررسي نمائيد.

"نرم افزار مديريت مشتري و فروش راديكال" ، پيگيري درخواست ها را بسيار آسان نموده و مشتريان شما رضايت خاطر بيشتري نسبت به خريد از شركت شما را خواهد داشت.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۲۸:۵۳

نرم افزار مديريت پرسنل راديكال، با كاربري ساده و بسيار آسان براي ثبت اطلاعات پرسنل و پرداختي ها مي باشد. نرم افزار مديريت پرسنل با هدف جمع‌آوري اطلاعات جامع و كامل پرسنل سازمان و انجام كليه امور مربوط به آنها در سازمان‌ها طراحي شده است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۲۷:۰۶

نرم افزار دفترچه تلفن راديكال يك نرم افزار ساده با رابط كاربري بسيار زيبا مي باشد. با نرم افزار دفترچه تلفن راديكال شما مي توانيد به راحتي اطلاعات مختلف شامل تلفن هاي تماس ، تاريخ تولد ، آدرس ، اطلاعات عمومي ، اطلاعات تخصصي و ... هر آنچه كه نياز به جمع آوري و جستجو باشد را در گروه هاي مختلف ثبت و ويرايش نماييد. در اين نرم افزار قابليت جستجو در تمامي اطلاعات وارد شده وجود دارد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۲۵:۲۶

امروزه مشتريان انتظار دارند كه خدمات مناسب و سريع را با كمترين هزينه، از فروشندگان دريافت نمايند. از سوي ديگر با افزايش تدريجي مشتريان يك شركت كنترل و نگهداري اطلاعات خريد يك مشتري، خدماتي كه به آنان ارائه شده است زمان و هزينه‌هاي زيادي را متوجه سازمان مي نمايد.

با استفاده از نرم افزار مديريت خدمات پس از فروش راديكال مي توانيد تمامي اطلاعات مرتبط با مشتريان ، اطلاعات خريد و فروش و تمامي خدمات و سرويس هاي ارائه شده به مشتريان را كنترل و مديريت نموده و كمك بسزايي در كاهش هزينه هاي شركت خواهد كرد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۲۳:۴۱

سيستم اتوماسيون محيط هاي ورزشي راديكال ، راه حلي براي مديريت جامع و مكانيزه نمودن مجموعه هاي فرهنگي ورزشي است.سيستم اتوماسيون راديكال ، دستياري ساده و در عين حال هوشمند است كه براي كمك به مديريت باشگاه ها و مجموعه هاي ورزشي طراحي و ساخته شده است . مدير باشگاه ، توسط اين برنامه مي تواند مديريت بهتر ، نظارت دقيق تر و كنترل آسان تري بر باشگاه و اعضا آن داشته باشد . اين برنامه با امكاناتي كه در اختيار مدير باشگاه قرار مي دهد ، او را در جهت مديريت بهينه باشگاه ياري مي كند.

اين نرم افزار با توجه به نياز باشگاه هاي ايراني طراحي و ساخته شده است و تمام امكانات مورد نياز ، براي مديريت بر يك باشگاه ورزشي را در اختيار دارد . در اين نرم افزار سعي بر اين بوده است كه كاربران با حداقل آگاهي از رايانه بتوانند از آن استفاده نمايند .اگر سانس يا ساعت ورود براي شخص غير مجاز مي باشد ، اجازه ورود داده نخواهد شد . همچنين امكان نظارت و كنترل توسط مديران مجموعه به راحتي قابل اعمال خواهد بوده و گزارشات مفيد و موثر آن ، ابزاري براي پيش برد سياست هاي مديريتي مجموعه خواهد بود .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۲۱:۳۷

نرم افزار صدور چك و مغايرت بانكي دولتي راديكال ، نرم افزاري است كه چك هاي پرداختي و اسناد دريافتي ادارات و سازمان ها را مديريت مي نمايد . هدف اصلي اين نرم افزار چاپ مطمئن و بدون خط خوردگي انواع چك مي باشد. در كنار اين موضوع نگهداري سوابق چك ، اعلام هشدار چك هاي سررسيد شده ، مغايرت هاي بانكي و چاپ تاييديه بانك ، چكهاي پيوست به همراه ليست پيوستي ، چاپ فيش هاي بانكي ، قابليت ضميمه فايل براي چك هاي پرداختي و ايجاد انواع گزارش با هر پيچيدگي جهت كاربران گنجانده شده است.

راحتي كار با نرم افزار و وجود راهنما ، باعث هر چه كارآمدتر شدن نرم افزار و سهولت كاربري آن شده است. هم اكنون بسياري از مراكز دولتي و خصوصي در حال استفاده از اين نرم افزار مي باشند .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]
تاریخ امروز
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ