ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز برقی تفال
سیگار برگ
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
آموزشگاه آشپزی
دوره های آموزش شیرینی پزی
آموزش کافی شاپ
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
رايان پرسيس
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۱۹:۱۴

مـديريت سپـرده و صــدور چك ادارات دادگستـري و عمليات مـرتبط با آنها فعاليتي ا‌ست كه در صورت عــدم استفاده از ابزارهاي فناوري اطلاعات مي‌تواند فعاليتي وقت‌گير با احتمال بروز خطاهاي انساني خواهد بود . به كارگيري يك سيستم مكانيزه براي مديريت اين فرآيند مي‌تواند با كاستن خطاهاي انساني، اين فعاليت پيچيـده را در كوتاه‌ترين زمان ممكن سازد.

سيستم سپرده و صدور چك راديكال ، نيز به همين منظور طراحي شده ‌است و به مديران ادارات دادگستري در مديريت عمليات مرتبط با سپرده در كوتاه‌ترين زمان و با پرهيز از خطاهاي احتمالي كمك مي‌كند. مي شود.

مهمترين مسئله جهت انتخاب سيستم توسط مديران يك سازمان پس از انطباق قابليتهاي آن با نيازها ، قابليت هاي امنيتي آن در مقابل افرادي است كه ورود آنها به سيستم غير مجاز مي باشد.موارد امنيتي و مديريت آن در سيستم سپرده و صدور چك راديكال به شكلي طراحـي و پياده سازي گرديده است كه كاربران از طريق لايه امنيتي براي يكبار به سيستم Login خواهند نمود و سيستم با كنترل سطوح دسترسي در مورد هر كاربر، اجازه استفاده از بخش هاي مختلف سيستم را در اختيار استفاده كننده قرار خواهد داد.

سيستم سپرده و صدور چك ادارات دادگستري داراي سطوح دسترسي پيشرفته اي مي باشد ،كه بصورت پيش فرض سه سطح حوزه هاي قضايي كوچك و بزرگ، ادارات كل دادگستري و مدير كل استان تعريف شده است. شايان ذكـر است مديركل استان مي توانـد به تعداد نامحدود كاربـر و سطوح دسترسي و حوزه هاي قضايي را تعريف و ارتبـاط بين آنها را تعيين نمايد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۱۶:۱۵

مديريت تمبرهاي تحـويلي و فروش تمبر به وكلا و عمليات مرتبط با آنها فعاليتي ا‌ست كه در صورت عـدم استفـاده ازابــزارهاي فنـاوري اطلاعات مي‌تواند فعاليتي وقت‌گير با احتمال بروز خطاهاي انساني باشد. به كارگيري يك سـيستم مكانيزه براي مديـريت اين فرآيند مي‌تواند با كاستن خطاهاي انساني، اين فعاليت پيچيده را در كوتاه‌ترين زمان، ممكن سازد. سامانه فروش تمبر راديكال، نيز به همين منظور طراحي شده‌ است و به مديران اسناد و اوراق بهادار ادارات دادگستري امكان مديريت عمليات تخصيص تمبر به كاربران و فروش آن به كارشناسان سطح استان را ميدهد. در اين سيستم كليه اطلاعات شامل فيش ها، مبالغ واريز شده، و همچنين اضافات مربوط به كانون وكلا و همچنين كسـورات دارايـي بصورت يكپارچه در سيستم ذخيـره مي شود.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۱۴:۲۵

با توجه به قوانين خاص پرداخت حقوق و دستمزد و ماليات هاي حقوق اداره شورا و بحث بيمه پرسنل و كارمندان بر آن شديم تا تكنولوژي نوين روز را به كارگيريم تا با استفاده از يك سيستم امن و قدرتمند و با ثبات محاسبات پيچيده حقوق و مزاياي كارمندان اداره شوراهاي حل اختلاف به راحتي انجام پذيرد.

سيستم پاداش شوراهاي حل اختلاف راديكال ، شما را در فرايند محاسبات پاداش و پرداختهاي خاص و دستمزد پرسنل و محاسبات بيمه اي و همچنين محاسبات مالياتي كمك مي كند. تا جايي كه مي توانيد با كمترين زمان ممكن داده ها را به سيستم منتقل كنيد و تمام خروجي هاي استاندارد بيمه ، دارايي ، فيش حقوقي ، ليست حقوق و خروجي بانكي را دريافت كنيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۱۲:۱۲

نرم افزار انبارداري راديكال، براي كنترل و مديريت ورود و خروج كالاي يك شركت يا سازمان مي باشد. توجه به كنترل اطلاعات ورود و خروج كالاها و داشتن اطلاعات بروز و صحيح از موقعيت مكاني و تعداد كالا ها در انبار يكي از مهمترين دغدغه هاي يك شركت مي باشد.

مديريت موجودي كالا در انبار هاي يك سازمان كه هميشه بخش عظيمي از سرمايه را به خود اختصاص مي دهد كمك بسزايي در كاهش هزينه ها و سود آوري سازمان خواهد كرد.

مديريت دائمي بر روي كالاهاي موجود در انبار ها باعث افزايش سرعت ارائه خدمات به مشتريان مي گردد و مشكلات موجود در سيستم هاي دستي و سنتي را از بين مي برد.

علاوه بر ثبت كالا هاي ورودي و خروجي‌،مي توانيد سريالهاي هر كالا را كنترل و مديريت نمائيد ، نرم افزار انبارداري راديكال امكاناتي را به‌وجود مي‌آورد كه سازما‌ن‌ها بتوانند به اطلاعات موجودي كالا در انبارها به‌صورت يكپارچه و صحيح دسترسي داشته باشند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۱۰:۱۶

نرم افزار حضور و غياب راديكال موجب مي شود كه نظارت و مديريت پرسنل به نحو احسنت اجرا شده و از كم كاري هاي احتمالي كاسته شود . بعلاوه اين اطمينان براي پرسنل حاصل مي شود كه به هيچ عنوان حقي از آنها ضايع نشده و كليه حسابرسي ها طبق قانون و مقررات و ساعات ثبت شده در سيستم صورت مي گيرد. با اتوماسيون كردن حضور و غياب در يك سازمان، كليه عمليات مربوط به ورود و خروج كاركنان شامل مرخصيها، مأموريتها، اضافه‌كاري، شيفتها، تقويم‌كاري و كاركرد پرسنل ثبت شده و قابل بازيابي است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :Admin
تاريخ: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت: ۱۰:۰۵:۲۷

نگهداري اطلاعات پرسنل در شركت ها و سازمان ها يكي از مهمترين فعاليت هايي است كه به دقت نيازمند بوده و به طور مستمر مديران را درگير خود كرده است. نرم افزار پرسنلي راديكال يك نرم افزار ساده با كاربري بسيار آسان براي شركت ها و مجموعه هاي كوچك مي باشد كه مي خواهند ليست پرسنل و پرداختي هاي خود را نگهداري نمايند

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]
تاریخ امروز
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ